Vizualumo galia

Vizualus atvaizdavimas

Idėjos, sklandančios ore, tampa aiškesnės ir suprantamos, dalyviams ir žiūrovams tai padeda suvokti visumą.

Pabrėžia esmę

Fiksuojami esminiai žodžiai, frazės, vaizdai ir simboliai atspindi idėjas ir rezultatus iš kylančių diskusijų ir pokalbių ar įvairių informacijos šaltinių

Išliekamoji vertė

Sukurti piešiniai ant popieriaus ar skaitmeniniu formatu gali būti įvairiai panaudoti biure ar publikacijoms.

Kuria įsimintiną patirtį

Žmonės tapatina savo indėlį ir pasiekimus su sukurtais piešiniais. Kyla noras didžiuotis bei dalintis rezultatu.

PASLAUGOS

Kartu galime surasti tinkamiausią vizualų fiksavimo sprendimą jūsų renginiui ar projektui. Vizualus fiksavimas ir piešimas, aiškinamieji filmukai (whiteboard explainer videos) ir mokymų kursai jūsų paslaugoms.

Grafinis fiksavimas ir fasilitavimas

Vizualus klausymosi ir piešimo dėka, fiksuojame istorijas ir idėjas realiu laiku jūsų renginio vietoje. Šio proceso metu, ant didelio formato paviršių (popieriaus, piešimo lentų ir pan.) sinchoriniškai piešiniais, žodžiais ir spalvomis fiksuojamos žmonių idėjos, žodinė raiška, emocijos ir veiksmai. Tai tarsi vizualus pasakytos kalbos, apžvalgos, diskusijos, interaktyvios sesijos ar net filmo ataskaita. Taip pat galima ir padėti vizualiai fasilituoti jūsų renginį

Aiškinamieji filmukai (Whiteboard explainers)

Padėkite kietiems lengviau suprasti jūsų produktą, idėją ar projektą pasitelkdami aiškinamuosius video filmukus. Tuščiame lape ranka nupieš simbolius, juos nuspalvins, užrašys žodžius ar įgarsins žodžiu ta, ką norite paiškinti kitiems. Viskas paprasta ir suprantama aiškinamųju video pagalba!

Kūrybiniai seminarai

Seminarų metu, gali išmokti, kaip grafiškai fiksuoti ar moderuoti mokymosi procesus savo darbe. Vizualių užrašų, greito braižymo, grafinio fiksavimo, piešimo ir kitos vizualaus mąstymo technikos gali tapti naudingu įrankiu jūsų kasdieninėje veikloje namuose, darbe ar laisvalaikiu. Galėsite tai naudoti prezentacijoms, minčių šturmams, susitikimams, ypatingai mažesnėse grupėse. Išmok tai daryti su profesionaliu mokymų vadovu arba pakviesk į mokymus savo darbuotojus.

APIE MANE

Agnė Rapalaitė-Rasiulė
Grafinė fasilitatorė ir moderatorė

MB „Vaizdų slėnis“

Džiaugiamės galimybe įnešti spalvų ir formų į jūsų renginį ar projektą. Susitikime ir aptarkime, kaip vizualus mąstymas gali praturtinti jūsų organizacijos, institucijos ar kompanijos veiklą.

Aš esu profesionali mokymų vadovė ir fasilitatorė, ugdymo srityje dirbanti jau daugiau nei 15 metų su įvairiomis temomis ir tikslo grupėmis. Apjungdama gebėjimą vizualiai mąstyti, meilę spalvoms ir ugdymo gebėjimus, tęsiu savo karjerą kaip grafinė fasilitatorė ir video prodiuserė. Kartu su video operatoriais, iliustratoriais ir komunikacijos specialistais surasime jums tinkamiausią sprendimą.

Dirbame lietuvių ir anglų kalbomis.

BLOGAS

KONTAKTAI

MB „Vaizdų slėnis“
info@visualmind.lt

Vilnius, Lietuva ir už jos ribų