Vizualumo galia

Vizualus atvaizdavimas

Idėjos, sklandančios ore, tampa aiškesnės ir suprantamos, dalyviams ir žiūrovams tai padeda suvokti visumą.

Pabrėžia esmę

Fiksuojami esminiai žodžiai, frazės, vaizdai ir simboliai atspindi idėjas ir rezultatus iš kylančių diskusijų ir pokalbių ar įvairių informacijos šaltinių

Išliekamoji vertė

Sukurti piešiniai ant popieriaus ar skaitmeniniu formatu gali būti įvairiai panaudoti biure ar publikacijoms.

Kuria įsimintiną patirtį

Žmonės tapatina savo indėlį ir pasiekimus su sukurtais piešiniais. Kyla noras didžiuotis bei dalintis rezultatu.

Nuspalvinkite savo idėjas

Piešdama fiksuoju žmonių idėjas ir mintis – žodžiais, vaizdais ir spalvomis – realiu laiku jūsų renginyje, prieš arba po jo. Tai pridėtinė vertė jūsų veiklai ir jos dalyviams.

PASLAUGOS

Kartu galime surasti tinkamiausią vizualų fiksavimo sprendimą jūsų renginiui ar projektui. Vizualus fiksavimas ir piešimas, aiškinamieji filmukai (whiteboard explainer videos) ir mokymų kursai jūsų paslaugoms.

Grafinis fiksavimas ir fasilitavimas

Vizualus klausymosi ir piešimo dėka, fiksuojame istorijas ir idėjas realiu laiku jūsų renginio vietoje. Šio proceso metu, ant didelio formato paviršių (popieriaus, piešimo lentų ir pan.) sinchoriniškai piešiniais, žodžiais ir spalvomis fiksuojamos žmonių idėjos, žodinė raiška, emocijos ir veiksmai. Tai tarsi vizualus pasakytos kalbos, apžvalgos, diskusijos, interaktyvios sesijos ar net filmo ataskaita. Taip pat galima ir padėti vizualiai fasilituoti jūsų renginį

Aiškinamieji filmukai (Whiteboard explainers)

Padėkite kietiems lengviau suprasti jūsų produktą, idėją ar projektą pasitelkdami aiškinamuosius video filmukus. Tuščiame lape ranka nupieš simbolius, juos nuspalvins, užrašys žodžius ar įgarsins žodžiu ta, ką norite paiškinti kitiems. Viskas paprasta ir suprantama aiškinamųju video pagalba!

Kūrybiniai seminarai

Seminarų metu, gali išmokti, kaip grafiškai fiksuoti ar moderuoti mokymosi procesus savo darbe. Vizualių užrašų, greito braižymo, grafinio fiksavimo, piešimo ir kitos vizualaus mąstymo technikos gali tapti naudingu įrankiu jūsų kasdieninėje veikloje namuose, darbe ar laisvalaikiu. Galėsite tai naudoti prezentacijoms, minčių šturmams, susitikimams, ypatingai mažesnėse grupėse. Išmok tai daryti su profesionaliu mokymų vadovu arba pakviesk į mokymus savo darbuotojus.

 • Visualmind.lt paslaugomis ne kartą naudojomės Vilnius Tech Park vykstančiuose renginiuose ir dirbtuvėse. Grafinis atvaizdavimas tampa ne tik atrakciją ir puikia vieta nuotraukoms iš renginio, bet kartu ir vizualiu konspektu, kuriuo patogu naudotis ir dalintis. Visualmind.lt paslaugas drąsiai rekomenduojame ir savo partneriams, rengiantiems renginius parke - visiems, kuriems vienodai svarbus ir nepriekaištingas turinys, ir tobula forma.

  Monika Poškaitytė Vilnius Tech Park Partnerysčių vadovė
 • Žaibiškas ir taiklus pranešimų, diskusijos klausimų ir kitų renginio aspektų vizualizavimas suteikė ypatingų spalvų tarptautiniam renginiui. Fantastiška dermė atspindėti renginio svarbiausius dalykus ir būti beveik nematomai. Žavios asmenybės ir kokybiško darbo duetas!

  Aušra Peledienė Užsienio ryšių direktorė, Vilniaus Gedimino technikos universitetas
 • Renginio metu kalbėjome apie pokytį, kultūros, požiūrio virsmą organizacijoje. Grafinio fasilitavimo pagalba renginio dalyvių mintys, idėjos, diskusijos „sugulė“ į pamatą, aiškų pagrindą su esminių žinučių (elementų) užtvirtinimu, paprastu ir aiškiu jų tarpusavio ryšio atvaizdavimu. Tai naujas patyrimas ir atradimas daugeliui. Didžiausią jo vertę tikriausiai puikiai parodo situacija, kai po renginio, grįžus į darbus, ne vienas kolega užsuko klausdamas: „O tuos piešinius mes parsivežėm?“, „Super tie piešiniai, pasižiūri ir aišku kas prie ko“, „ Kad viskas apie ką kalbėjom užsitvirtintų reikia tuos darbus (piešinius) ofise sukabint, žiauriai gerai atrodys“

  Danguolė Bičkūnienė Personalo vadovė Baltijos šalyse, DPD Lietuva
 • Buvo malonu ir paprasta dirbti, lengvai atradome bendrą kalbą tiek akademinėje konferencijoje, tiek kituose tarptautiniuose renginuose. Agnė puikiai išmano kontekstą ir temas kuriomis mes dirbame, o jos sukurti vaizdai yra lengvai suprantami skirtingų kalbų, kartų ir kultūrų atstovams.
  iki kito karto, visualmind.lt !

  Marius Ulozas Direktorius, Politikos tyrimų ir analizės institutas

APIE MANE

Agnė Rapalaitė-Rasiulė
Grafinė fasilitatorė ir moderatorė

MB „Vaizdų slėnis”

Džiaugčiausi galimybe įnešti spalvų ir formų į jūsų renginį ar projektą. Susitikime ir aptarkime, kaip vizualus mąstymas gali praturtinti jūsų organizacijos, institucijos ar kompanijos veiklą.

Aš esu profesionali mokymų vadovė ir fasilitatorė, ugdymo srityje dirbanti jau daugiau nei 15 metų su įvairiomis temomis ir tikslo grupėmis. Apjungdama gebėjimą vizualiai mąstyti, meilę spalvoms ir ugdymo gebėjimus, tęsiu savo karjerą kaip grafinė fasilitatorė ir video prodiuserė. Dirbu lietuvių ir anglų kalbomis.

BLOGAS

KONTAKTAI

Vilnius, Lietuva ir už jos ribų